FASHION: Dit zijn de trends van deze winter (+win een Ariat-outfit!)

Inmiddels liggen de najaarscollecties van alle (grote) ruitersportmerken in de winkels. Zoals ieder jaar zit daar veel donkerblauwe kleding bij, maar er zijn deze herfst ook een aantal andere trends te noemen: veel bordeaux- en paarstinten en ook veel prints.

Samen met ruitersportzaak Epplejeck laat ik deze trends aan jullie zien aan de hand van de práchtige najaarscollectie van Ariat – in deze collectie komen namelijk al die trends heel mooi terug. 🙂

ariat kledingariat kleding
1. Klik hier om de jas te shoppen
2. Klik hier om het trainingsshirt te shoppen
3. Klik hier om de bodywarmer te shoppen
4. Klik hier om de rijlegging te shoppen
5. Klik hier om de winterjas te shoppen
6. Klik hier om de jodhpurs te shoppen

De kleuren van de herfst
Vorig jaar zagen we het al veel, maar ook dit jaar zien we veel bordeaux- en paarstinten in de collecties. Ik ben in ieder geval fan! Het zijn mooie warme kleuren die perfect bij de herfst passen. Kleurrijk en toch chic. 🙂 De kleuren zijn goed te combineren met donkerblauw, maar staan ook heel mooi bij zwart en bruintinten.

Op bovenstaande foto’s draag ik onder andere de bordeauxrode rijlegging van Ariat. Deze legging is gemaakt van een elastische fleece stof, waardoor het warm én stretchy is. Heel comfortabel en perfect voor de winter, dus! De legging heeft 2 telefoonzakken op de heupen (handig!) en heeft een siliconen zitvlak.
Daarbij draag ik de ‘Heritage IV Zip H20’ jodhpurs, een hele mond vol. 😉 Deze jodhpurs zijn waterdicht en hebben een heel zacht voetbed, waardoor ze heerlijk lopen. Door de ademende voering blijven je voeten droog en op temperatuur.

ariat kledingariat kleding
7. Klik hier om het trainingsshirt te shoppen
8. Klik hier om het trainingsshirt te shoppen
9. Klik hier om het trainingsshirt te shoppen
10. Klik hier om de winterjas te shoppen

Printje hier, printje daar
In de ruitermode zien we steeds meer trends die uit de ‘gewone’ mode komen, zo ook de printjes! Niet alleen op zadeldekken, maar bijvoorbeeld ook bij trainingsshirts – zoals in de nieuwe collectie van Ariat. Een leuke trend vind ik, want het is toch net weer even iets anders en het fleurt de boel op. Daarbij: printjes zorgen ervoor dat je alles niet zo erg ziet, dus bye bye zichtbare vetrolletjes 😉

Op bovenstaande foto’s draag ik de Lowell 2.0 trainingsshirts. Die zijn er in verschillende kleurtjes en prints, zodat je lekker kunt mixen & matchen. Aan de binnenzijde zit een warme, dikkere stof, waardoor de shirts heel fijn zijn voor het koude weer. Dankzij het materiaal wordt zweet snel afgevoerd, waardoor je droog en warm blijft. Een ander groot pluspunt vind ik de duimgaten in de mouwen, zodat een groot deel van je hand ook lekker warm blijft!
Leuk detail: de zwarte winterjas die ik op de foto’s aan heb, heeft aan de binnenkant dezelfde print als één van de trainingsshirts. Je ziet de printjes dus overal in terugkomen, heel leuk gedaan vind ik! De jas is ook echt méga warm en is wind- & waterdicht.

Ariat rijkleding
Win deze Ariat-outfit!

Samen met Epplejeck en Ariat geven we een complete outfit cadeau: één van de trainingsshirts (print/kleur naar keuze), de warme rijlegging én de waterdichte jodhpurs. Oftewel: dit wil je hebben!!!

Kans maken? Check dan snel de Instagram van Epplejeck om alles over de giveaway te lezen en om mee te doen – klik hier!

Wat vinden jullie van deze trends? Zouden jullie het dragen? Laat je reactie achter op m’n Facebookpagina (klik hier) en/of Instagram (klik hier)!

You may also like

1 Comment

  1. Gaaaaaaf echt heel mooi. Heel graag de donkerblauwe in maat L T-shirt , legging Xl en jodpurs maat 39! Te gek!

Leave a reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *